sivu > ohjelmat > Lohkojaot TULOSTA  

Joukkueiden sijoittuminen alkulohkoihin

Sarja: D13
  Joukkue Seura Sijainti
A FC SCJ FC Santa Claus Juniorit Rovaniemi
A GBK vit GBK (Gamlakarleby Bollklubb) Kokkola
A KuRy Kurikan Ryhti Kurikka
A Sepsi sininen Sepsi-78 Sein�joki
B FC Ylivieska FC Ylivieska Ylivieska
B Ilves Pirkkala Ilves Pirkkala Pirkkala
B Lapuan Virkiä Lapuan Virkiä Lapua
B Sepsi valkoinen Sepsi-78 Sein�joki

Sarja: D12
  Joukkue Seura Sijainti
A APV Alavuden peliveikot Alavus
A KPV valkoinen Kokkolan palloveikot Kokkola
A Kanu Kauhavan Kanuunat Kauhava
A Kurikan Ryhti Kurikan Ryhti Kurikka
A SJK SJK-juniorit Seinäjoki
A VPS VPS-J Vaasa
A Virkiä Lapuan Virkiä Lapua
B FC Ylivieska FC Ylivieska Ylivieska
B GBK GBK Kokkola
B KPV vihreä Kokkolan palloveikot Kokkola
B Karhu Kauhajoen karhu Kauhajoki
B Keupa Keuruun Pallo Keuruu
B SJK Musta SJK-juniorit Seinäjoki
B Sepsi Sepsi-78 Seinäjoki

Sarja: E11
  Joukkue Seura Sijainti
A FC Ylivieska FC Ylivieska Ylivieska
A IK Ilmajoen Kisailijat Ilmajoki
A Luja Laihian Luja Laihia
A SJK kulta SJK-Juniorit Seinäjoki
A Sepsi sininen Sepsi-78 Seinäjoki
A VPS VPS Vaasa
B FC Kiisto Musta FC Kiisto Vaasa
B KP-V Kaustisen Pohjan Veikot Kaustinen
B SJK musta SJK-Juniorit Seinäjoki
B SJK valkoinen SJK-Juniorit Seinäjoki
B Sepsi valkoinen Sepsi-78 Seinäjoki
B Virkiä Lapuan Virkiä Lapua

Sarja: E10
  Joukkue Seura Sijainti
A IK Punainen Ilmajoen kisailijat Ilmajoki
A Kälviän Tarmo Kälviän Tarmo Kälviä
A SJK musta SJK Seinäjoki
A Sepsi sininen Sepsi-78 Seinäjoki
A VPS VPS Vaasa
B Barca FC Ylivieska Ylivieska
B NoPS Musta Nokian Palloseura Nokia
B Sepsi Valkoinen Sepsi-78 Seinäjoki
B Sjk P09 Sjk Seinäjoki
B Virkiä Sininen Lapuan Virkiä Lapua
C Juve FC Ylivieska Ylivieska
C Luja Laihian Luja Laihia
C SJK valkoinen SJK Seinäjoki
C VIFK Vifk Vaasa
C Virkiä Valkoinen Lapuan Virkiä Lapua

Sarja: F9
  Joukkue Seura Sijainti
A Kanu Kauhavan Kanuunat Kauhava
A Sepsi -10 Sepsi-78 Sein�joki
A Sjk Kulta Sjk Seinäjoki
A Sjk valkoinen Sjk Seinäjoki
A SoPS Soinin Palloseura Soini
A VPS-J Valkoinen VPS-J VAASA
B SJK -10 SJK juniorit Seinäjoki
B Sepsi-78 Sepsi-78 Seinäjoki
B Sjk Musta Sjk Seinäjoki
B VPS-J Musta VPS-J VAASA
B VPS-J Raita VPS-J VAASA
B Virkiä Lapuan Virkiä Lapua