sivu > tuomarit > Tuomareittain TULOSTA  
* rivin alussa tarkoittaa päätuomarin roolia.

TUOMARI: Antti Latva-Kivistö

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-6 C 26.5 09:40 RR8 Virkiä Valkoinen - VIFK
* E10-25 A 27.5 08:00 RR7 VPS - Sepsi sininen
* E10-27 C 27.5 08:50 RR7 VIFK - SJK valkoinen
* F9-28 B 27.5 12:00 RR10 VPS-J Musta - Sjk Musta
* F9-33 7-8 27.5 14:15 RR9 Sjk valkoinen - Sjk Musta
* F9-35 3-4 27.5 15:00 RR9 Kanu - VPS-J Musta

TUOMARI: Antti Takala

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-5 B 26.5 09:40 RR7 Virkiä Sininen - NoPS Musta
* E10-11 B 26.5 12:10 RR7 Sjk P09 - NoPS Musta
* E10-16 A 26.5 13:50 RR8 VPS - Kälviän Tarmo
* E10-24 C 27.5 08:00 RR8 Luja - Virkiä Valkoinen
* E10-26 B 27.5 08:50 RR8 NoPS Musta - Sepsi Valkoinen
* E10-28 A 27.5 09:40 RR8 SJK musta - IK Punainen
* F9-36 1-2 27.5 15:00 RR10 VPS-J Raita - VPS-J Valkoinen

TUOMARI: Berat Akdogan

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-2 C 26.5 08:00 RR8 Luja - Juve
* E10-4 B 26.5 08:50 RR8 Barca - Sjk P09
* E10-8 B 26.5 10:30 RR8 Sepsi Valkoinen - Barca
* E10-10 A 26.5 11:20 RR8 IK Punainen - VPS
* F9-29 A 27.5 12:45 RR9 Sjk Kulta - Sjk valkoinen
* E10-41 13-15 27.5 15:30 RR7 SJK valkoinen - IK Punainen

TUOMARI: Elias Hirvilammi

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-12 B 26.5 13:00 RR10 SJK -10 - Sepsi-78
* F9-14 A 26.5 14:00 RR10 Kanu - SoPS
* F9-16 B 26.5 15:00 RR10 Sepsi-78 - VPS-J Musta
* F9-30 B 27.5 12:45 RR10 Virkiä - SJK -10
* F9-31 11-12 27.5 13:30 RR9 Sepsi -10 - Sepsi-78

TUOMARI: Hietamäki Pauli

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-19 A 27.5 08:00 RR5 VPS - SJK kulta
* E11-21 A 27.5 08:50 RR5 Luja - FC Ylivieska
* E11-23 B 27.5 09:40 RR5 FC Kiisto Musta - SJK musta

TUOMARI: Hilli Emmi

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-25 A 27.5 10:30 RR5 SJK kulta - Sepsi sininen
* E11-27 B 27.5 11:20 RR5 Sepsi valkoinen - Virkiä
* E11-29 A 27.5 12:10 RR5 FC Ylivieska - VPS

TUOMARI: Händelin Santeri

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-15 B 26.5 15:30 RR5 FC Kiisto Musta - Virkiä
* E11-17 A 26.5 16:20 RR5 IK - VPS
* E11-24 B 27.5 09:40 RR6 SJK valkoinen - Sepsi valkoinen
* E11-26 A 27.5 10:30 RR6 IK - Luja
* E11-28 B 27.5 11:20 RR6 SJK musta - SJK valkoinen
* E11-30 B 27.5 12:10 RR6 KP-V - FC Kiisto Musta

TUOMARI: Hätilä Vesa

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-13 5-8 27.5 09:00 RR1 GBK vit - KuRy
* D13-16 1-4 27.5 10:00 RR1 Ilves Pirkkala - Lapuan Virkiä
* D13-18 1-4 27.5 11:00 RR1 Lapuan Virkiä - FC SCJ

TUOMARI: Iikka Salo

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-12 C 26.5 12:10 RR8 Juve - VIFK
* E10-14 B 26.5 13:00 RR8 Sepsi Valkoinen - Virkiä Sininen
* E10-21 C 26.5 16:20 RR7 Juve - SJK valkoinen
* E10-23 B 26.5 17:10 RR7 Barca - Virkiä Sininen
* E10-39 4-6 27.5 14:40 RR7 VIFK - Sjk P09
* E10-42 10-12 27.5 15:30 RR8 Sepsi sininen - Luja
* E10-44 4-6 27.5 16:20 RR8 Kälviän Tarmo - VIFK

TUOMARI: Iivari Loukasmäki

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-31 11-12 27.5 13:00 RR5 FC Ylivieska - Sepsi valkoinen
* E11-33 7-8 27.5 13:50 RR5 Sepsi sininen - KP-V
* E11-35 3-4 27.5 14:40 RR5 SJK kulta - FC Kiisto Musta

TUOMARI: Jaakko Volama

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-10 A 26.5 12:00 RR10 SoPS - Sjk Kulta
* F9-11 B 26.5 13:00 RR9 VPS-J Musta - Virkiä
* F9-24 B 27.5 10:30 RR10 SJK -10 - VPS-J Musta
* F9-26 A 27.5 11:15 RR10 VPS-J Valkoinen - SoPS
* E10-34 4-6 27.5 12:10 RR8 Sjk P09 - Kälviän Tarmo

TUOMARI: Jere Suojanen

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-13 A 26.5 13:00 RR7 Sepsi sininen - SJK musta
* E10-17 B 26.5 14:40 RR7 NoPS Musta - Barca
* E10-19 A 26.5 15:30 RR7 IK Punainen - Sepsi sininen
* E10-22 A 26.5 16:20 RR8 Kälviän Tarmo - SJK musta
* E10-35 1-3 27.5 13:00 RR7 VPS - Virkiä Sininen
* E10-37 10-12 27.5 13:50 RR7 Luja - NoPS Musta
* E10-43 7-9 27.5 16:20 RR7 Virkiä Valkoinen - SJK musta
* E10-45 1-3 27.5 17:10 RR7 Juve - VPS

TUOMARI: Juho Kallonen

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-15 B 26.5 15:00 RR9 SJK -10 - VPS-J Raita
* F9-18 B 26.5 16:00 RR10 Virkiä - Sjk Musta
* F9-19 A 27.5 09:00 RR9 Sjk valkoinen - VPS-J Valkoinen
* F9-21 A 27.5 09:45 RR9 Kanu - Sjk Kulta
* F9-23 B 27.5 10:30 RR9 Sjk Musta - Sepsi-78
* F9-25 A 27.5 11:15 RR9 Sepsi -10 - Kanu

TUOMARI: Kaapo Lindgren

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-1 A 26.5 08:00 RR7 SJK musta - VPS
* E10-3 A 26.5 08:50 RR7 Kälviän Tarmo - IK Punainen
* E10-7 A 26.5 10:30 RR7 Sepsi sininen - Kälviän Tarmo
* E10-9 C 26.5 11:20 RR7 SJK valkoinen - Luja
* E10-29 B 27.5 09:40 RR7 Virkiä Sininen - Sjk P09
* E10-33 7-9 27.5 12:10 RR7 SJK musta - Barca
* E10-40 1-3 27.5 14:40 RR8 Virkiä Sininen - Juve

TUOMARI: Kallionpää Juha

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-1 A 26.5 09:00 RR1 FC SCJ - KuRy
* D13-4 B 26.5 10:00 RR1 Sepsi valkoinen - FC Ylivieska

TUOMARI: Karhu Antti

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-20 B 27.5 08:00 RR6 Virkiä - KP-V
* E11-22 A 27.5 08:50 RR6 Sepsi sininen - IK
* D13-17 5-8 27.5 11:00 RR2 Sepsi valkoinen - GBK vit
* D13-20 1-4 27.5 12:00 RR2 Sepsi sininen - Ilves Pirkkala

TUOMARI: Koivuniemi Joonas

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-2 B 26.5 09:00 RR4 KPV vihreä - SJK Musta
* D12-4 A 26.5 09:50 RR4 Kanu - APV
* D12-6 A 26.5 10:40 RR4 Kurikan Ryhti - SJK
* D12-8 B 26.5 11:30 RR4 SJK Musta - GBK
* E11-16 B 26.5 15:30 RR6 Sepsi valkoinen - SJK musta
* E11-18 B 26.5 16:20 RR6 KP-V - SJK valkoinen

TUOMARI: Loukasmäki Iivari

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-9 A 26.5 13:00 RR5 VPS - Luja
* E11-11 B 26.5 13:50 RR5 SJK musta - KP-V
* E11-13 A 26.5 14:40 RR5 SJK kulta - FC Ylivieska

TUOMARI: Luoma Topi

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-38 B 27.5 14:40 RR4 SJK Musta - Karhu
* D12-40 B 27.5 15:30 RR4 KPV vihreä - Sepsi
* D12-42 B 27.5 16:20 RR4 Keupa - GBK
* D12-44 1-2 27.5 17:00 RR4 GBK - KPV valkoinen

TUOMARI: Matihalti Samuel

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-5 A 26.5 10:40 RR5 VPS - Sepsi sininen
* E11-7 A 26.5 11:30 RR5 IK - SJK kulta
* D12-30 B 27.5 11:20 RR4 SJK Musta - FC Ylivieska
* D12-32 B 27.5 12:10 RR4 Karhu - KPV vihreä
* D12-34 B 27.5 13:00 RR4 Sepsi - Keupa
* D12-36 B 27.5 13:50 RR4 GBK - FC Ylivieska

TUOMARI: Mäkinen Lauri

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-2 A 26.5 09:00 RR2 Sepsi sininen - GBK vit
* D13-3 B 26.5 10:00 RR2 Lapuan Virkiä - Ilves Pirkkala
* D13-5 A 26.5 11:00 RR2 GBK vit - FC SCJ

TUOMARI: Nimell Meeri

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-8 B 26.5 12:30 RR2 Ilves Pirkkala - Sepsi valkoinen
* D13-9 A 26.5 13:30 RR2 FC SCJ - Sepsi sininen
* D13-11 B 26.5 14:30 RR2 FC Ylivieska - Ilves Pirkkala
* D12-23 A 27.5 08:00 RR3 SJK - Virkiä
* D12-25 A 27.5 08:50 RR3 APV - VPS
* D12-27 A 27.5 09:40 RR3 Kurikan Ryhti - Kanu

TUOMARI: Peippo Roosa

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-2 B 26.5 09:00 RR6 SJK musta - Virkiä
* E11-4 B 26.5 09:50 RR6 SJK valkoinen - FC Kiisto Musta
* E11-6 B 26.5 10:40 RR6 Sepsi valkoinen - KP-V
* E11-8 B 26.5 11:30 RR6 Virkiä - SJK valkoinen

TUOMARI: Peltonen Saku

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-6 A 26.5 11:00 RR1 KuRy - Sepsi sininen
* D13-7 B 26.5 12:30 RR1 FC Ylivieska - Lapuan Virkiä

TUOMARI: Petteri Haukilahti

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-6 B 26.5 10:30 RR10 Sepsi-78 - Virkiä
* F9-8 B 26.5 11:15 RR10 VPS-J Raita - Sjk Musta
* F9-27 B 27.5 12:00 RR9 Sepsi-78 - VPS-J Raita
* F9-32 9-10 27.5 13:30 RR10 SJK -10 - SoPS
* F9-34 5-6 27.5 14:15 RR10 Virkiä - Sjk Kulta

TUOMARI: Polari Lauri

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-9 A 26.5 12:20 RR3 KPV valkoinen - VPS
* D12-11 B 26.5 13:10 RR3 FC Ylivieska - KPV vihreä
* D12-13 A 26.5 14:00 RR3 APV - Kurikan Ryhti
* E11-32 9-10 27.5 13:00 RR6 SJK musta - IK
* E11-34 5-6 27.5 13:50 RR6 Virkiä - Luja
* E11-36 1-2 27.5 14:40 RR6 SJK valkoinen - VPS

TUOMARI: Rasmus Myllymäki

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-15 C 26.5 13:50 RR7 SJK valkoinen - Virkiä Valkoinen
* E10-18 C 26.5 14:40 RR8 VIFK - Luja
* E10-20 B 26.5 15:30 RR8 Sjk P09 - Sepsi Valkoinen

TUOMARI: Riihimäki Saku

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-14 1-4 27.5 09:00 RR2 FC SCJ - Sepsi sininen
* D13-15 5-8 27.5 10:00 RR2 FC Ylivieska - Sepsi valkoinen

TUOMARI: Rintala Jukka

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-21 5-8 27.5 13:00 RR2 GBK vit - FC Ylivieska
* D13-23 5-8 27.5 14:00 RR2 Sepsi valkoinen - KuRy

TUOMARI: Saarijärvi Aapo

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-22 B 27.5 08:00 RR4 GBK - KPV vihreä
* D12-24 B 27.5 08:50 RR4 Keupa - SJK Musta
* D12-26 B 27.5 09:40 RR4 FC Ylivieska - Sepsi
* D12-28 B 27.5 10:30 RR4 Karhu - GBK

TUOMARI: Saku Kankaanpää

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-5 A 26.5 10:30 RR9 Sjk valkoinen - SoPS
* F9-7 A 26.5 11:15 RR9 Sepsi -10 - VPS-J Valkoinen
* F9-9 A 26.5 12:00 RR9 Sjk valkoinen - Kanu
* F9-13 A 26.5 14:00 RR9 VPS-J Valkoinen - Sjk Kulta
* F9-17 A 26.5 16:00 RR9 Sepsi -10 - Sjk valkoinen

TUOMARI: Salovaara Jarno

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-10 A 26.5 13:00 RR6 Sepsi sininen - FC Ylivieska
* E11-12 B 26.5 13:50 RR6 FC Kiisto Musta - Sepsi valkoinen
* E11-14 A 26.5 14:40 RR6 Luja - Sepsi sininen

TUOMARI: Siukola Julius

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-15 A 26.5 14:50 RR3 Virkiä - KPV valkoinen
* D12-17 A 26.5 15:40 RR3 SJK - APV
* D12-19 A 26.5 16:30 RR3 VPS - Kanu
* D12-21 A 26.5 17:20 RR3 KPV valkoinen - Kurikan Ryhti
* D13-19 5-8 27.5 12:00 RR1 KuRy - FC Ylivieska
* D13-22 1-4 27.5 13:00 RR1 FC SCJ - Ilves Pirkkala
* D13-24 1-4 27.5 14:00 RR1 Lapuan Virkiä - Sepsi sininen

TUOMARI: Sonja Käkelä

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E10-30 C 27.5 10:30 RR8 Virkiä Valkoinen - Juve
* E10-32 10-12 27.5 11:20 RR8 NoPS Musta - Sepsi sininen
* E10-36 13-15 27.5 13:00 RR8 Sepsi Valkoinen - SJK valkoinen
* E10-38 7-9 27.5 13:50 RR8 Barca - Virkiä Valkoinen

TUOMARI: Takala Alina

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D13-10 A 26.5 13:30 RR1 GBK vit - KuRy
* D13-12 B 26.5 14:30 RR1 Lapuan Virkiä - Sepsi valkoinen

TUOMARI: Tala Veeti

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-1 A 26.5 09:00 RR3 SJK - KPV valkoinen
* D12-3 A 26.5 09:50 RR3 Virkiä - VPS
* D12-5 B 26.5 10:40 RR3 Sepsi - Karhu
* D12-7 B 26.5 11:30 RR3 FC Ylivieska - Keupa
* D12-29 A 27.5 10:30 RR3 VPS - SJK
* D12-31 A 27.5 11:20 RR3 KPV valkoinen - Kanu
* D12-33 A 27.5 12:10 RR3 Virkiä - APV
* D12-35 A 27.5 13:00 RR3 VPS - Kurikan Ryhti

TUOMARI: Tia-Maria Taira

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-2 A 26.5 09:00 RR10 Sjk Kulta - Sepsi -10
* F9-4 B 26.5 09:45 RR10 VPS-J Musta - VPS-J Raita

TUOMARI: Usvaranta Eetu

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-10 A 26.5 12:20 RR4 Kanu - Virkiä
* D12-12 B 26.5 13:10 RR4 Keupa - Karhu
* D12-14 B 26.5 14:00 RR4 GBK - Sepsi

TUOMARI: Veera Sumuvuori

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* F9-1 B 26.5 09:00 RR9 Sjk Musta - SJK -10
* F9-3 A 26.5 09:45 RR9 VPS-J Valkoinen - Kanu
* F9-20 B 27.5 09:00 RR10 VPS-J Raita - Virkiä
* F9-22 A 27.5 09:45 RR10 SoPS - Sepsi -10
* E10-31 13-15 27.5 11:20 RR7 IK Punainen - Sepsi Valkoinen

TUOMARI: Vuorela Severi

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* E11-1 A 26.5 09:00 RR5 SJK kulta - Luja
* E11-3 A 26.5 09:50 RR5 FC Ylivieska - IK

TUOMARI: Vähäpesola Matti

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-16 B 26.5 14:50 RR4 KPV vihreä - Keupa
* D12-18 B 26.5 15:40 RR4 Sepsi - SJK Musta
* D12-20 B 26.5 16:30 RR4 Karhu - FC Ylivieska

TUOMARI: Välimaa Santtu

PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
* D12-37 A 27.5 13:50 RR3 Kanu - SJK
* D12-39 A 27.5 14:40 RR3 APV - KPV valkoinen
* D12-41 A 27.5 15:30 RR3 Kurikan Ryhti - Virkiä
* D12-43 3-4 27.5 16:20 RR3 Kanu - KPV vihreä