sivu > tuomarit > Sarjoittain TULOSTA  
SARJA: D12
PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
D12-1 A 26.5 09:00 RR3 SJK - KPV valkoinen
Tala Veeti
D12-2 B 26.5 09:00 RR4 KPV vihreä - SJK Musta
Koivuniemi Joonas
D12-3 A 26.5 09:50 RR3 Virkiä - VPS
Tala Veeti
D12-4 A 26.5 09:50 RR4 Kanu - APV
Koivuniemi Joonas
D12-5 B 26.5 10:40 RR3 Sepsi - Karhu
Tala Veeti
D12-6 A 26.5 10:40 RR4 Kurikan Ryhti - SJK
Koivuniemi Joonas
D12-7 B 26.5 11:30 RR3 FC Ylivieska - Keupa
Tala Veeti
D12-8 B 26.5 11:30 RR4 SJK Musta - GBK
Koivuniemi Joonas
D12-9 A 26.5 12:20 RR3 KPV valkoinen - VPS
Polari Lauri
D12-10 A 26.5 12:20 RR4 Kanu - Virkiä
Usvaranta Eetu
D12-11 B 26.5 13:10 RR3 FC Ylivieska - KPV vihreä
Polari Lauri
D12-12 B 26.5 13:10 RR4 Keupa - Karhu
Usvaranta Eetu
D12-13 A 26.5 14:00 RR3 APV - Kurikan Ryhti
Polari Lauri
D12-14 B 26.5 14:00 RR4 GBK - Sepsi
Usvaranta Eetu
D12-15 A 26.5 14:50 RR3 Virkiä - KPV valkoinen
Siukola Julius
D12-16 B 26.5 14:50 RR4 KPV vihreä - Keupa
Vähäpesola Matti
D12-17 A 26.5 15:40 RR3 SJK - APV
Siukola Julius
D12-18 B 26.5 15:40 RR4 Sepsi - SJK Musta
Vähäpesola Matti
D12-19 A 26.5 16:30 RR3 VPS - Kanu
Siukola Julius
D12-20 B 26.5 16:30 RR4 Karhu - FC Ylivieska
Vähäpesola Matti
D12-21 A 26.5 17:20 RR3 KPV valkoinen - Kurikan Ryhti
Siukola Julius
D12-22 B 27.5 08:00 RR4 GBK - KPV vihreä
Saarijärvi Aapo
D12-23 A 27.5 08:00 RR3 SJK - Virkiä
Nimell Meeri
D12-24 B 27.5 08:50 RR4 Keupa - SJK Musta
Saarijärvi Aapo
D12-25 A 27.5 08:50 RR3 APV - VPS
Nimell Meeri
D12-26 B 27.5 09:40 RR4 FC Ylivieska - Sepsi
Saarijärvi Aapo
D12-27 A 27.5 09:40 RR3 Kurikan Ryhti - Kanu
Nimell Meeri
D12-28 B 27.5 10:30 RR4 Karhu - GBK
Saarijärvi Aapo
D12-29 A 27.5 10:30 RR3 VPS - SJK
Tala Veeti
D12-30 B 27.5 11:20 RR4 SJK Musta - FC Ylivieska
Matihalti Samuel
D12-31 A 27.5 11:20 RR3 KPV valkoinen - Kanu
Tala Veeti
D12-32 B 27.5 12:10 RR4 Karhu - KPV vihreä
Matihalti Samuel
D12-33 A 27.5 12:10 RR3 Virkiä - APV
Tala Veeti
D12-34 B 27.5 13:00 RR4 Sepsi - Keupa
Matihalti Samuel
D12-35 A 27.5 13:00 RR3 VPS - Kurikan Ryhti
Tala Veeti
D12-36 B 27.5 13:50 RR4 GBK - FC Ylivieska
Matihalti Samuel
D12-37 A 27.5 13:50 RR3 Kanu - SJK
Välimaa Santtu
D12-38 B 27.5 14:40 RR4 SJK Musta - Karhu
Luoma Topi
D12-39 A 27.5 14:40 RR3 APV - KPV valkoinen
Välimaa Santtu
D12-40 B 27.5 15:30 RR4 KPV vihreä - Sepsi
Luoma Topi
D12-41 A 27.5 15:30 RR3 Kurikan Ryhti - Virkiä
Välimaa Santtu
D12-42 B 27.5 16:20 RR4 Keupa - GBK
Luoma Topi
D12-43 3-4 27.5 16:20 RR3 Kanu - KPV vihreä
Välimaa Santtu
D12-44 1-2 27.5 17:00 RR4 GBK - KPV valkoinen
Luoma Topi
SARJA: D13
PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
D13-1 A 26.5 09:00 RR1 FC SCJ - KuRy
Kallionpää Juha
D13-2 A 26.5 09:00 RR2 Sepsi sininen - GBK vit
Mäkinen Lauri
D13-3 B 26.5 10:00 RR2 Lapuan Virkiä - Ilves Pirkkala
Mäkinen Lauri
D13-4 B 26.5 10:00 RR1 Sepsi valkoinen - FC Ylivieska
Kallionpää Juha
D13-5 A 26.5 11:00 RR2 GBK vit - FC SCJ
Mäkinen Lauri
D13-6 A 26.5 11:00 RR1 KuRy - Sepsi sininen
Peltonen Saku
D13-7 B 26.5 12:30 RR1 FC Ylivieska - Lapuan Virkiä
Peltonen Saku
D13-8 B 26.5 12:30 RR2 Ilves Pirkkala - Sepsi valkoinen
Nimell Meeri
D13-9 A 26.5 13:30 RR2 FC SCJ - Sepsi sininen
Nimell Meeri
D13-10 A 26.5 13:30 RR1 GBK vit - KuRy
Takala Alina
D13-11 B 26.5 14:30 RR2 FC Ylivieska - Ilves Pirkkala
Nimell Meeri
D13-12 B 26.5 14:30 RR1 Lapuan Virkiä - Sepsi valkoinen
Takala Alina
D13-13 5-8 27.5 09:00 RR1 GBK vit - KuRy
Hätilä Vesa
D13-14 1-4 27.5 09:00 RR2 FC SCJ - Sepsi sininen
Riihimäki Saku
D13-15 5-8 27.5 10:00 RR2 FC Ylivieska - Sepsi valkoinen
Riihimäki Saku
D13-16 1-4 27.5 10:00 RR1 Ilves Pirkkala - Lapuan Virkiä
Hätilä Vesa
D13-17 5-8 27.5 11:00 RR2 Sepsi valkoinen - GBK vit
Karhu Antti
D13-18 1-4 27.5 11:00 RR1 Lapuan Virkiä - FC SCJ
Hätilä Vesa
D13-19 5-8 27.5 12:00 RR1 KuRy - FC Ylivieska
Siukola Julius
D13-20 1-4 27.5 12:00 RR2 Sepsi sininen - Ilves Pirkkala
Karhu Antti
D13-21 5-8 27.5 13:00 RR2 GBK vit - FC Ylivieska
Rintala Jukka
D13-22 1-4 27.5 13:00 RR1 FC SCJ - Ilves Pirkkala
Siukola Julius
D13-23 5-8 27.5 14:00 RR2 Sepsi valkoinen - KuRy
Rintala Jukka
D13-24 1-4 27.5 14:00 RR1 Lapuan Virkiä - Sepsi sininen
Siukola Julius
SARJA: E10
PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
E10-1 A 26.5 08:00 RR7 SJK musta - VPS
Kaapo Lindgren
E10-2 C 26.5 08:00 RR8 Luja - Juve
Berat Akdogan
E10-3 A 26.5 08:50 RR7 Kälviän Tarmo - IK Punainen
Kaapo Lindgren
E10-4 B 26.5 08:50 RR8 Barca - Sjk P09
Berat Akdogan
E10-5 B 26.5 09:40 RR7 Virkiä Sininen - NoPS Musta
Antti Takala
E10-6 C 26.5 09:40 RR8 Virkiä Valkoinen - VIFK
Antti Latva-Kivistö
E10-7 A 26.5 10:30 RR7 Sepsi sininen - Kälviän Tarmo
Kaapo Lindgren
E10-8 B 26.5 10:30 RR8 Sepsi Valkoinen - Barca
Berat Akdogan
E10-9 C 26.5 11:20 RR7 SJK valkoinen - Luja
Kaapo Lindgren
E10-10 A 26.5 11:20 RR8 IK Punainen - VPS
Berat Akdogan
E10-11 B 26.5 12:10 RR7 Sjk P09 - NoPS Musta
Antti Takala
E10-12 C 26.5 12:10 RR8 Juve - VIFK
Iikka Salo
E10-13 A 26.5 13:00 RR7 Sepsi sininen - SJK musta
Jere Suojanen
E10-14 B 26.5 13:00 RR8 Sepsi Valkoinen - Virkiä Sininen
Iikka Salo
E10-15 C 26.5 13:50 RR7 SJK valkoinen - Virkiä Valkoinen
Rasmus Myllymäki
E10-16 A 26.5 13:50 RR8 VPS - Kälviän Tarmo
Antti Takala
E10-17 B 26.5 14:40 RR7 NoPS Musta - Barca
Jere Suojanen
E10-18 C 26.5 14:40 RR8 VIFK - Luja
Rasmus Myllymäki
E10-19 A 26.5 15:30 RR7 IK Punainen - Sepsi sininen
Jere Suojanen
E10-20 B 26.5 15:30 RR8 Sjk P09 - Sepsi Valkoinen
Rasmus Myllymäki
E10-21 C 26.5 16:20 RR7 Juve - SJK valkoinen
Iikka Salo
E10-22 A 26.5 16:20 RR8 Kälviän Tarmo - SJK musta
Jere Suojanen
E10-23 B 26.5 17:10 RR7 Barca - Virkiä Sininen
Iikka Salo
E10-24 C 27.5 08:00 RR8 Luja - Virkiä Valkoinen
Antti Takala
E10-25 A 27.5 08:00 RR7 VPS - Sepsi sininen
Antti Latva-Kivistö
E10-26 B 27.5 08:50 RR8 NoPS Musta - Sepsi Valkoinen
Antti Takala
E10-27 C 27.5 08:50 RR7 VIFK - SJK valkoinen
Antti Latva-Kivistö
E10-28 A 27.5 09:40 RR8 SJK musta - IK Punainen
Antti Takala
E10-29 B 27.5 09:40 RR7 Virkiä Sininen - Sjk P09
Kaapo Lindgren
E10-30 C 27.5 10:30 RR8 Virkiä Valkoinen - Juve
Sonja Käkelä
E10-31 13-15 27.5 11:20 RR7 IK Punainen - Sepsi Valkoinen
Veera Sumuvuori
E10-32 10-12 27.5 11:20 RR8 NoPS Musta - Sepsi sininen
Sonja Käkelä
E10-33 7-9 27.5 12:10 RR7 SJK musta - Barca
Kaapo Lindgren
E10-34 4-6 27.5 12:10 RR8 Sjk P09 - Kälviän Tarmo
Jaakko Volama
E10-35 1-3 27.5 13:00 RR7 VPS - Virkiä Sininen
Jere Suojanen
E10-36 13-15 27.5 13:00 RR8 Sepsi Valkoinen - SJK valkoinen
Sonja Käkelä
E10-37 10-12 27.5 13:50 RR7 Luja - NoPS Musta
Jere Suojanen
E10-38 7-9 27.5 13:50 RR8 Barca - Virkiä Valkoinen
Sonja Käkelä
E10-39 4-6 27.5 14:40 RR7 VIFK - Sjk P09
Iikka Salo
E10-40 1-3 27.5 14:40 RR8 Virkiä Sininen - Juve
Kaapo Lindgren
E10-41 13-15 27.5 15:30 RR7 SJK valkoinen - IK Punainen
Berat Akdogan
E10-42 10-12 27.5 15:30 RR8 Sepsi sininen - Luja
Iikka Salo
E10-43 7-9 27.5 16:20 RR7 Virkiä Valkoinen - SJK musta
Jere Suojanen
E10-44 4-6 27.5 16:20 RR8 Kälviän Tarmo - VIFK
Iikka Salo
E10-45 1-3 27.5 17:10 RR7 Juve - VPS
Jere Suojanen
SARJA: E11
PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
E11-1 A 26.5 09:00 RR5 SJK kulta - Luja
Vuorela Severi
E11-2 B 26.5 09:00 RR6 SJK musta - Virkiä
Peippo Roosa
E11-3 A 26.5 09:50 RR5 FC Ylivieska - IK
Vuorela Severi
E11-4 B 26.5 09:50 RR6 SJK valkoinen - FC Kiisto Musta
Peippo Roosa
E11-5 A 26.5 10:40 RR5 VPS - Sepsi sininen
Matihalti Samuel
E11-6 B 26.5 10:40 RR6 Sepsi valkoinen - KP-V
Peippo Roosa
E11-7 A 26.5 11:30 RR5 IK - SJK kulta
Matihalti Samuel
E11-8 B 26.5 11:30 RR6 Virkiä - SJK valkoinen
Peippo Roosa
E11-9 A 26.5 13:00 RR5 VPS - Luja
Loukasmäki Iivari
E11-10 A 26.5 13:00 RR6 Sepsi sininen - FC Ylivieska
Salovaara Jarno
E11-11 B 26.5 13:50 RR5 SJK musta - KP-V
Loukasmäki Iivari
E11-12 B 26.5 13:50 RR6 FC Kiisto Musta - Sepsi valkoinen
Salovaara Jarno
E11-13 A 26.5 14:40 RR5 SJK kulta - FC Ylivieska
Loukasmäki Iivari
E11-14 A 26.5 14:40 RR6 Luja - Sepsi sininen
Salovaara Jarno
E11-15 B 26.5 15:30 RR5 FC Kiisto Musta - Virkiä
Händelin Santeri
E11-16 B 26.5 15:30 RR6 Sepsi valkoinen - SJK musta
Koivuniemi Joonas
E11-17 A 26.5 16:20 RR5 IK - VPS
Händelin Santeri
E11-18 B 26.5 16:20 RR6 KP-V - SJK valkoinen
Koivuniemi Joonas
E11-19 A 27.5 08:00 RR5 VPS - SJK kulta
Hietamäki Pauli
E11-20 B 27.5 08:00 RR6 Virkiä - KP-V
Karhu Antti
E11-21 A 27.5 08:50 RR5 Luja - FC Ylivieska
Hietamäki Pauli
E11-22 A 27.5 08:50 RR6 Sepsi sininen - IK
Karhu Antti
E11-23 B 27.5 09:40 RR5 FC Kiisto Musta - SJK musta
Hietamäki Pauli
E11-24 B 27.5 09:40 RR6 SJK valkoinen - Sepsi valkoinen
Händelin Santeri
E11-25 A 27.5 10:30 RR5 SJK kulta - Sepsi sininen
Hilli Emmi
E11-26 A 27.5 10:30 RR6 IK - Luja
Händelin Santeri
E11-27 B 27.5 11:20 RR5 Sepsi valkoinen - Virkiä
Hilli Emmi
E11-28 B 27.5 11:20 RR6 SJK musta - SJK valkoinen
Händelin Santeri
E11-29 A 27.5 12:10 RR5 FC Ylivieska - VPS
Hilli Emmi
E11-30 B 27.5 12:10 RR6 KP-V - FC Kiisto Musta
Händelin Santeri
E11-31 11-12 27.5 13:00 RR5 FC Ylivieska - Sepsi valkoinen
Iivari Loukasmäki
E11-32 9-10 27.5 13:00 RR6 SJK musta - IK
Polari Lauri
E11-33 7-8 27.5 13:50 RR5 Sepsi sininen - KP-V
Iivari Loukasmäki
E11-34 5-6 27.5 13:50 RR6 Virkiä - Luja
Polari Lauri
E11-35 3-4 27.5 14:40 RR5 SJK kulta - FC Kiisto Musta
Iivari Loukasmäki
E11-36 1-2 27.5 14:40 RR6 SJK valkoinen - VPS
Polari Lauri
SARJA: F9
PELI LO PV KLO KENTTÄ JOUKKUEET
F9-1 B 26.5 09:00 RR9 Sjk Musta - SJK -10
Veera Sumuvuori
F9-2 A 26.5 09:00 RR10 Sjk Kulta - Sepsi -10
Tia-Maria Taira
F9-3 A 26.5 09:45 RR9 VPS-J Valkoinen - Kanu
Veera Sumuvuori
F9-4 B 26.5 09:45 RR10 VPS-J Musta - VPS-J Raita
Tia-Maria Taira
F9-5 A 26.5 10:30 RR9 Sjk valkoinen - SoPS
Saku Kankaanpää
F9-6 B 26.5 10:30 RR10 Sepsi-78 - Virkiä
Petteri Haukilahti
F9-7 A 26.5 11:15 RR9 Sepsi -10 - VPS-J Valkoinen
Saku Kankaanpää
F9-8 B 26.5 11:15 RR10 VPS-J Raita - Sjk Musta
Petteri Haukilahti
F9-9 A 26.5 12:00 RR9 Sjk valkoinen - Kanu
Saku Kankaanpää
F9-10 A 26.5 12:00 RR10 SoPS - Sjk Kulta
Jaakko Volama
F9-11 B 26.5 13:00 RR9 VPS-J Musta - Virkiä
Jaakko Volama
F9-12 B 26.5 13:00 RR10 SJK -10 - Sepsi-78
Elias Hirvilammi
F9-13 A 26.5 14:00 RR9 VPS-J Valkoinen - Sjk Kulta
Saku Kankaanpää
F9-14 A 26.5 14:00 RR10 Kanu - SoPS
Elias Hirvilammi
F9-15 B 26.5 15:00 RR9 SJK -10 - VPS-J Raita
Juho Kallonen
F9-16 B 26.5 15:00 RR10 Sepsi-78 - VPS-J Musta
Elias Hirvilammi
F9-17 A 26.5 16:00 RR9 Sepsi -10 - Sjk valkoinen
Saku Kankaanpää
F9-18 B 26.5 16:00 RR10 Virkiä - Sjk Musta
Juho Kallonen
F9-19 A 27.5 09:00 RR9 Sjk valkoinen - VPS-J Valkoinen
Juho Kallonen
F9-20 B 27.5 09:00 RR10 VPS-J Raita - Virkiä
Veera Sumuvuori
F9-21 A 27.5 09:45 RR9 Kanu - Sjk Kulta
Juho Kallonen
F9-22 A 27.5 09:45 RR10 SoPS - Sepsi -10
Veera Sumuvuori
F9-23 B 27.5 10:30 RR9 Sjk Musta - Sepsi-78
Juho Kallonen
F9-24 B 27.5 10:30 RR10 SJK -10 - VPS-J Musta
Jaakko Volama
F9-25 A 27.5 11:15 RR9 Sepsi -10 - Kanu
Juho Kallonen
F9-26 A 27.5 11:15 RR10 VPS-J Valkoinen - SoPS
Jaakko Volama
F9-27 B 27.5 12:00 RR9 Sepsi-78 - VPS-J Raita
Petteri Haukilahti
F9-28 B 27.5 12:00 RR10 VPS-J Musta - Sjk Musta
Antti Latva-Kivistö
F9-29 A 27.5 12:45 RR9 Sjk Kulta - Sjk valkoinen
Berat Akdogan
F9-30 B 27.5 12:45 RR10 Virkiä - SJK -10
Elias Hirvilammi
F9-31 11-12 27.5 13:30 RR9 Sepsi -10 - Sepsi-78
Elias Hirvilammi
F9-32 9-10 27.5 13:30 RR10 SJK -10 - SoPS
Petteri Haukilahti
F9-33 7-8 27.5 14:15 RR9 Sjk valkoinen - Sjk Musta
Antti Latva-Kivistö
F9-34 5-6 27.5 14:15 RR10 Virkiä - Sjk Kulta
Petteri Haukilahti
F9-35 3-4 27.5 15:00 RR9 Kanu - VPS-J Musta
Antti Latva-Kivistö
F9-36 1-2 27.5 15:00 RR10 VPS-J Raita - VPS-J Valkoinen
Antti Takala