finnish  SyysSeMi-turnaus 2020
MOBILE PRINT




sähköposti
avain




sivu > tuomarit > Tuomareittain
* rivin alussa tarkoittaa päätuomarin roolia.

TUOMARI: Eikkula Juuso

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* C-1 1-4 5.9 09:00 PR2 IPa - WFA/FC Kuffen YJ
* C-2 1-4 5.9 10:10 PR2 SeMi - Rauma Yj
* D12-4 1-3 6.9 12:00 PR6 KoiPS - VPS-j
* B-7 3:4 6.9 13:00 PR1 Pato - KoMu
* B-8 1:2 6.9 14:30 PR1 Musa - SeMi

TUOMARI: Enna Mikkil

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-10 B 5.9 13:40 PR4 NJS - Fc Nokia
* E11-5 A 5.9 14:20 PR4 SeMi/valkoinen - JyPK09

TUOMARI: Hndelin Santeri

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-7 1-6 5.9 14:00 PR3 OHF - KoiPS
* D13-8 1-6 5.9 14:50 PR3 SeMi - FC sport
* C-7 3:4 6.9 12:40 PR2 WFA/FC Kuffen YJ - SeMi
* C-8 1:2 6.9 13:50 PR2 Rauma Yj - IPa

TUOMARI: Jalava Petri

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-11 1-6 6.9 10:40 PR3 TPV - SeMi
* D13-12 1-6 6.9 11:30 PR3 OHF - FC sport

TUOMARI: Julie Perttula

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-8 B 5.9 11:00 PR4 Fc Nokia - SeMi/sininen
* E10-11 1-7 5.9 14:30 PR5 Luja - GBK
* F9-2 1-4 6.9 09:30 MK Luja - Ylöjärven Ilves
* F9-5 1-4 6.9 12:00 MK Luja - SeMi/valkoinen

TUOMARI: Jylh Joona

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-2 1-3 5.9 09:30 PR6 KoiPS - SeMi
* D13-3 1-6 5.9 10:40 PR3 KoiPS - TPV

TUOMARI: Karhu Antti

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-13 1-6 6.9 12:20 PR3 Pallo-Iirot - KoiPS
* D13-14 1-6 6.9 13:10 PR3 FC sport - TPV

TUOMARI: Kaunismki Saku

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-1 1-6 5.9 09:00 PR3 TPV - OHF
* D13-2 1-6 5.9 09:50 PR3 Pallo-Iirot - FC sport

TUOMARI: Koivuniemi Joonas

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* B-3 1-4 5.9 13:00 PR1 SeMi - Musa
* B-4 1-4 5.9 14:30 PR1 KoMu - Pato
* C-5 1-4 6.9 09:00 PR2 IPa - SeMi
* C-6 1-4 6.9 10:10 PR2 Rauma Yj - WFA/FC Kuffen YJ

TUOMARI: Lepp Reijo

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-3 1-3 5.9 12:00 PR6 SeMi - VPS-j
* D13-6 1-6 5.9 13:10 PR3 TPV - Pallo-Iirot

TUOMARI: Luka Rintala

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-1 A 5.9 09:00 PR4 SeMi/valkoinen - VIFK
* E11-2 A 5.9 09:40 PR4 JyPK09 - SeMi
* E11-4 A 5.9 11:40 PR4 VIFK - JyPK09
* E11-3 A 5.9 12:20 PR4 SeMi - SeMi/valkoinen
* E11-9 B 5.9 13:00 PR4 SeMi/sininen - FC Sport-j
* E10-12 1-7 6.9 09:30 PR5 GBK - FC Nokia T10
* E10-13 1-7 6.9 10:00 PR5 VIFK - SeMi/sininen
* E10-14 1-7 6.9 10:30 PR5 BK-48 - NJS
* E10-15 1-7 6.9 11:00 PR5 Luja - FC Nokia T10
* F8-7 1-6 6.9 12:00 PR7 Semi-12 sininen - Luja Valkoinen
* F8-8 1-6 6.9 12:30 PR7 SeMi - FC Sport Valkoinen
* F8-9 1-6 6.9 13:00 PR7 FC Sport Punainen - Luja Valkoinen
* F8-10 1-6 6.9 13:30 PR7 Luja Valkoinen - SeMi
* F8-11 1-6 6.9 14:00 PR7 FC Sport Punainen - Luja Sininen
* F8-12 1-6 6.9 14:30 PR7 Semi-12 sininen - FC Sport Valkoinen

TUOMARI: Luoma Topi

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* B-5 1-4 6.9 09:00 PR1 Musa - Pato
* B-6 1-4 6.9 10:30 PR1 KoMu - SeMi

TUOMARI: Nimell Meeri

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* B-1 1-4 5.9 09:00 PR1 Pato - SeMi
* B-2 1-4 5.9 10:30 PR1 Musa - KoMu
* D13-9 1-6 6.9 09:00 PR3 KoiPS - SeMi
* D13-10 1-6 6.9 09:50 PR3 Pallo-Iirot - OHF

TUOMARI: Ossi Wedenoja

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* F9-3 1-4 6.9 10:00 MK SeMi/sininen - Luja
* F9-4 1-4 6.9 10:30 MK SeMi/valkoinen - Ylöjärven Ilves
* E10-16 1-7 6.9 11:30 PR5 NJS - VIFK
* E10-17 1-7 6.9 12:00 PR5 SeMi/sininen - BK-48
* E10-18 1-7 6.9 12:30 PR5 FC Nokia T10 - VIFK
* E10-19 1-7 6.9 13:00 PR5 NJS - GBK
* E10-20 1-7 6.9 13:30 PR5 BK-48 - Luja
* E10-21 1-7 6.9 14:00 PR5 GBK - SeMi/sininen

TUOMARI: Pakka Myrsky

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-4 1-6 5.9 11:30 PR3 SeMi - OHF
* D13-5 1-6 5.9 12:20 PR3 FC sport - KoiPS
* D12-5 1-3 6.9 09:30 PR6 SeMi - KoiPS

TUOMARI: Pietari Aunula

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-7 1-7 5.9 12:30 PR5 BK-48 - GBK
* E10-8 1-7 5.9 13:00 PR5 SeMi/sininen - Luja
* E10-9 1-7 5.9 13:30 PR5 VIFK - BK-48
* E10-10 1-7 5.9 14:00 PR5 NJS - FC Nokia T10
* E11-12 B 6.9 09:00 PR4 SeMi/sininen - NJS
* E11-6 A 6.9 09:40 PR4 SeMi - VIFK
* E11-13 7:8 6.9 13:30 PR4 NJS - SeMi
* E11-14 5:6 6.9 14:10 PR4 SeMi/valkoinen - Fc Nokia
* E11-15 3:4 6.9 14:50 PR4 FC Sport-j - SeMi/sininen
* E11-16 1:2 6.9 15:30 PR4 JyPK09 - VIFK

TUOMARI: Saarela Juuso

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-15 1-6 6.9 14:00 PR3 SeMi - Pallo-Iirot
* D12-6 1-3 6.9 14:50 PR6 VPS-j - SeMi

TUOMARI: Tiia-Maria Taira

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-7 B 5.9 10:20 PR4 FC Sport-j - NJS
* E11-11 B 5.9 15:00 PR4 FC Sport-j - Fc Nokia
* F9-1 1-4 6.9 09:00 MK SeMi/valkoinen - SeMi/sininen

TUOMARI: Uusitalo Martti

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* C-3 1-4 5.9 12:40 PR2 WFA/FC Kuffen YJ - SeMi
* C-4 1-4 5.9 13:50 PR2 Rauma Yj - IPa
* D12-1 1-3 5.9 14:50 PR6 VPS-j - KoiPS

TUOMARI: Viivi Karttimo

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-1 1-7 5.9 09:30 PR5 SeMi/sininen - NJS
* E10-2 1-7 5.9 10:00 PR5 VIFK - Luja
* E10-3 1-7 5.9 10:30 PR5 FC Nokia T10 - BK-48
* E10-4 1-7 5.9 11:00 PR5 GBK - VIFK
* E10-5 1-7 5.9 11:30 PR5 Luja - NJS
* E10-6 1-7 5.9 12:00 PR5 FC Nokia T10 - SeMi/sininen
* F8-1 1-6 6.9 09:00 PR7 Luja Sininen - Semi-12 sininen
* F8-2 1-6 6.9 09:30 PR7 Luja Valkoinen - FC Sport Valkoinen
* F8-3 1-6 6.9 10:00 PR7 SeMi - FC Sport Punainen
* F8-4 1-6 6.9 10:30 PR7 FC Sport Valkoinen - Luja Sininen
* F8-5 1-6 6.9 11:00 PR7 FC Sport Punainen - Semi-12 sininen
* F8-6 1-6 6.9 11:30 PR7 Luja Sininen - SeMi
* F9-6 1-4 6.9 12:30 MK Ylöjärven Ilves - SeMi/sininen
* F9-7 1-4 6.9 13:00 MK Luja - SeMi/sininen
* F9-8 1-4 6.9 13:30 MK Ylöjärven Ilves - SeMi/valkoinen


atfox solution