finnish  SyysSeMi-turnaus 2020
MOBILE PRINT




sähköposti
avain




sivu > ilmoittaudu > Henkilöt (A..Ö)

Henkilöt (aakkosjärjestyksessä)

  0-99/495
sukunimi etunimi sarja joukkue syntynyt
Ahlskog Fanny-Lotta E11 VIFK 2009
Ahlö Cassandra E10 BK-48 2010
Ainassaari Krister D13 Pallo-Iirot
Ainassaari Sofia D13 Pallo-Iirot 2007
Aitavaara Iina-Kaisa C Rauma Yj 2006
Aitavaara Saimi C Rauma Yj 2006
Alaluusua Enni D12 VPS-j 2008
Annila Joni D12 VPS-j
Antila Niia F8 Luja Sininen 2012
Asikainen Emma D13 Pallo-Iirot 2007
Asikainen Inka D13 KoiPS 2006
Aspholm Hanna E11 SeMi 11.8.2009
Asplund Minea E10 BK-48 2010
Asplund Sara-Li E11 SeMi 17.10.2009
Autio Aini E10 VIFK 2010
Back Daniela C WFA/FC Kuffen YJ 2006
Backman Senni D13 FC sport 2007
Backman Thomas D13 FC sport
Bajic Amna D13 FC sport 2007
Baryshev Alexander E11 FC Sport-j
Barysheva Alessandra E11 FC Sport-j 2009
Battistini Iris F8 FC Sport Punainen 2012
Bergdahl Andreas E10 BK-48 1977
Bergdahl Juni E10 BK-48 2010
Berts Ingrid E11 SeMi 2.9.2009
Björklund Amelie E10 VIFK 2010
Björklund Amelie E10 VIFK 2010
Björklund Annabelle E10 VIFK 2012
Björkskog Anna E11 VIFK 2009
Blomqvist Carina E11 VIFK
Blomqvist Iris E11 VIFK 2009
Burman Thilde E11 SeMi 13.11.2009
Dahlgren Minea C WFA/FC Kuffen YJ 2006
Dahlgren Moa E11 SeMi 11.3.2009
Ehnrooth Sylvi F8 FC Sport Punainen 2012
Elo Juho E10 GBK
Elo Nella E10 GBK 2010
Elomaa Marko F8 Luja Sininen
Elomaa Petra F8 Luja Sininen 2012
Englund Michael E10 VIFK
Englund Olivia E10 VIFK 2010
Englund Olivia E10 VIFK 2010
Eriksson Amelia C WFA/FC Kuffen YJ 2006
Erkkilä Hertta E10 GBK
Erkkilä Janne E10 GBK
Erkkilä Neela E10 GBK 2010
Erkkonen Jasmin F8 Semi-12 sininen 2012
Esmati Soheila B KoMu 2004
Eteläaho Susanne B Pato 2005
Fabig Linnea B Musa 2004
Fars Zeinab D12 VPS-j
Ferm Kaisa D12 KoiPS 2008
Filander Ellen F9 Luja 2011
Filander Mika F9 Luja
Forth Jonessa E10 BK-48 2010
Fredman Linnea E11 SeMi 4.4.2009
Friman Emilia E11 FC Sport-j 2009
Friman Wilma B KoMu 2004
Granmo Minea E10 BK-48 2010
Granqvist Agnes C WFA/FC Kuffen YJ 2006
Gästgivars Zacharias C WFA/FC Kuffen YJ
Haapaniemi Aino D13 FC sport 2008
Haasiosalo Oona B Musa 2005
Hagelberg Vanessa E10 Luja 2010
Hakala Jussi-Pekka E11 FC Sport-j
Hakala Sanni E11 FC Sport-j 2009
Hakapää Elli F8 FC Sport Punainen 2012
Hakapää Veera E11 FC Sport-j 2009
Halmela Hilma F9 Ylöjärven Ilves 2011
Halmela Mika F9 Ylöjärven Ilves
Hannula Netta B Musa
Hansell Renee E10 GBK 2010
Happonen Pirjo E11 Fc Nokia
Harju Inka D13 FC sport 2007
Harju Kiia E11 VIFK 2009
Harjunmaa Malla D13 Pallo-Iirot 2007
Harjunsalo Elli E10 Luja 2010
Harviainen Ella C IPa 2004
Hassinen Maria F8 FC Sport Punainen
Hautala Aada E11 NJS 2010
Hautamäki Iida F8 SeMi
Hautamäki Juha-Matti F8 SeMi
Hedström Emma E10 GBK 2010
Heikilä Iina B Musa 2004
Heikkilä Aino F8 Luja Sininen 2012
Heikkilä Ella B Musa 2002
Heikkilä Katja B Musa
Heinäaro Sara D13 KoiPS 2007
Heinäaro Tapio D13 KoiPS 1967
Helander Essi B Musa
Henriksen Charlotte E10 GBK 2010
Henriksson Cia B Pato 2005
Hietikko Lilja E10 VIFK 2010
Hiltunen Jessi D13 TPV 2007
Hirsioja Peppi B Pato 2004
Hokkanen Nea E10 VIFK 2010
Holmström Signe E10 BK-48 2010
Hongisto Amanda F9 Ylöjärven Ilves 2011
Hongisto Heidi F9 Ylöjärven Ilves
Hongisto Mikael F9 Ylöjärven Ilves

atfox solution