finnish  SyysSeMi-turnaus 2019
MOBILE PRINT




sähköposti
avain




sivu > tuomarit > Tuomareittain
* rivin alussa tarkoittaa päätuomarin roolia.

TUOMARI: Helin Saku

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-10 1-9 31.8 12:30 PR4 FC Reipas - APV
* D12-12 1-9 31.8 13:00 PR4 SeMi II E11 - KoiPS
* D12-14 1-9 31.8 13:30 PR4 APV - SeMi
* D12-16 1-9 31.8 14:30 PR4 KoiPS - Ilves Atala
* D12-18 1-9 31.8 15:00 PR4 VPS - SeMi
* D13-11 1-5 1.9 08:30 PR5 Ilves Atala - Luja
* D13-12 1-5 1.9 09:10 PR5 Pallo-Iirot - KoiPS
* D13-13 1-5 1.9 09:50 PR5 Luja - SeMi
* D13-14 1-5 1.9 10:30 PR5 Pallo-Iirot - Ilves Atala
* D13-15 1-5 1.9 11:10 PR5 KoiPS - SeMi

TUOMARI: Hietamki Pauli

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-32 1-9 1.9 13:30 PR4 SeMi - FC Reipas
* D12-34 1-9 1.9 14:00 PR4 FC Sport-j - SeMi II E11
* D12-36 1-9 1.9 14:30 PR4 SeMi - VIFK

TUOMARI: Hndelin Santeri

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-4 1-5 31.8 10:30 PR5 Ilves Atala - Pallo-Iirot
* D13-5 1-5 31.8 11:10 PR5 SeMi - KoiPS

TUOMARI: Jylh Konsta

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-20 1-9 1.9 09:30 PR4 VPS - FC Sport-j
* D12-22 1-9 1.9 10:00 PR4 FC Reipas - KoiPS
* D12-24 1-9 1.9 10:30 PR4 VIFK - FC Sport-j
* D12-26 1-9 1.9 11:00 PR4 FC Reipas - SeMi II E11
* D12-28 1-9 1.9 11:30 PR4 VPS - FC Reipas

TUOMARI: Kallionp Juha

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* B-1 1-5 31.8 09:00 PR1 SeMi - SeMi II C15
* B-2 1-5 31.8 10:00 PR1 EPS - LEKI C15

TUOMARI: Karhu Antti

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-8 1-9 31.8 11:30 PR4 KoiPS - VPS
* D13-6 1-5 31.8 12:50 PR5 Pallo-Iirot - Luja
* D13-7 1-5 31.8 13:30 PR5 Ilves Atala - SeMi

TUOMARI: Kaunismki Saku

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-29 1-9 1.9 13:00 PR3 SeMi II E11 - Ilves Atala
* D12-31 1-9 1.9 13:30 PR3 APV - VIFK
* D12-33 1-9 1.9 14:00 PR3 Ilves Atala - VPS
* D12-35 1-9 1.9 14:30 PR3 KoiPS - APV

TUOMARI: Koivuniemi Joonas

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-2 1-9 31.8 09:30 PR4 FC Reipas - Ilves Atala
* D12-4 1-9 31.8 10:00 PR4 SeMi II E11 - VPS
* D12-6 1-9 31.8 11:00 PR4 APV - Ilves Atala
* B-3 1-5 31.8 13:00 PR1 TPV T18 - EPS
* B-4 1-5 31.8 14:00 PR1 SeMi II C15 - LEKI C15
* B-5 1-5 31.8 15:00 PR1 SeMi - TPV T18
* B-6 1-5 1.9 09:00 PR1 LEKI C15 - TPV T18
* B-7 1-5 1.9 10:00 PR1 EPS - SeMi
* C14-10 1-4 1.9 13:00 PR2 SeMi - Jalas/VäVi YJ
* C14-11 1-4 1.9 14:50 PR2 SeMi - KuRy
* C14-12 1-4 1.9 15:40 PR2 Jalas/VäVi YJ - Kanu

TUOMARI: Kulmala Elias

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-16 1-5 1.9 12:50 PR5 Luja - Pallo-Iirot
* D13-17 1-5 1.9 13:30 PR5 SeMi - Ilves Atala
* D13-18 1-5 1.9 14:10 PR5 KoiPS - Luja
* D13-19 1-5 1.9 14:50 PR5 SeMi - Pallo-Iirot
* D13-20 1-5 1.9 15:30 PR5 Ilves Atala - KoiPS

TUOMARI: Lepp Reijo

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-9 1-9 31.8 12:30 PR3 SeMi - SeMi II E11
* D12-11 1-9 31.8 13:00 PR3 Ilves Atala - FC Sport-j

TUOMARI: Nimell Meeri

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* C14-5 1-4 31.8 14:50 PR2 Kanu - Jalas/VäVi YJ
* C14-6 1-4 31.8 15:40 PR2 KuRy - SeMi
* D12-19 1-9 1.9 09:30 PR3 Ilves Atala - VIFK
* D12-21 1-9 1.9 10:00 PR3 SeMi II E11 - APV
* D12-23 1-9 1.9 10:30 PR3 Ilves Atala - SeMi
* D12-25 1-9 1.9 11:00 PR3 APV - VPS
* D12-27 1-9 1.9 11:30 PR3 KoiPS - SeMi

TUOMARI: Palomki Antti

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-1 1-9 31.8 09:30 PR3 FC Sport-j - APV
* D12-3 1-9 31.8 10:00 PR3 VIFK - KoiPS
* D12-5 1-9 31.8 11:00 PR3 SeMi - FC Sport-j
* D12-7 1-9 31.8 11:30 PR3 VIFK - FC Reipas

TUOMARI: Saarijrvi Aapo

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-1 1-5 31.8 08:30 PR5 Luja - Ilves Atala
* D13-2 1-5 31.8 09:10 PR5 KoiPS - Pallo-Iirot
* D13-3 1-5 31.8 09:50 PR5 SeMi - Luja
* B-8 1-5 1.9 12:30 PR1 TPV T18 - SeMi II C15
* B-9 1-5 1.9 13:30 PR1 LEKI C15 - SeMi
* B-10 1-5 1.9 14:30 PR1 SeMi II C15 - EPS

TUOMARI: Sariola Olli-Jussi

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-13 1-9 31.8 13:30 PR3 VPS - VIFK
* D12-15 1-9 31.8 14:30 PR3 FC Sport-j - FC Reipas
* D12-17 1-9 31.8 15:00 PR3 VIFK - SeMi II E11

TUOMARI: Takala Alina

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13-8 1-5 31.8 14:10 PR5 Luja - KoiPS
* D13-9 1-5 31.8 14:50 PR5 Pallo-Iirot - SeMi
* D13-10 1-5 31.8 15:30 PR5 KoiPS - Ilves Atala

TUOMARI: Usvaranta Eetu

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* C14-7 1-4 1.9 09:30 PR2 Jalas/VäVi YJ - KuRy
* C14-8 1-4 1.9 10:20 PR2 Kanu - SeMi
* C14-9 1-4 1.9 12:10 PR2 KuRy - Kanu
* D12-30 1-9 1.9 13:00 PR4 FC Sport-j - KoiPS

TUOMARI: Uusitalo Martti

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* C14-1 1-4 31.8 09:30 PR2 SeMi - Kanu
* C14-2 1-4 31.8 10:20 PR2 KuRy - Jalas/VäVi YJ
* C14-3 1-4 31.8 12:10 PR2 Kanu - KuRy
* C14-4 1-4 31.8 13:00 PR2 Jalas/VäVi YJ - SeMi


atfox solution